Miejska Przystań I

Mieszkania w Bydgoszczy

Miejska Przystań I to zespół dwóch budynków wielorodzinnych przy ul. Dąbrowa 17A/17B w Bydgoszczy. O W pierwszym etapie zrealizowano dwa budynki, w których znajduje się łącznie 108 lokali mieszkalnych. Pierwszy budynek ma wysokość 6 kondygnacji nadziemnych. Składa się z 5 klatek schodowych wyposażonych w windy i zawiera 96 mieszkań o powierzchniach od 31 do 86 m².

W kondygnacji podziemnej znajduje się jednoprzestrzenny parking na 48 stanowisk postojowych. Drugi budynek jest znacznie mniejszy – posiada 4 kondygnacje i tylko jedną klatkę schodową. W budynku znajduje się 12 mieszkań o powierzchniach od 32 do 64 m².

Mieszkania szyte na miarę

  • Architektura

    Projektując Miejską Przystań, architekci kierowali się zasadą: „nie zawsze proste znaczy piękne, ale zawsze to co piękne jest proste.” Bryły budynku są więc świadomie nieskomplikowane przy czym bardzo ekspresyjne. Osiągnięto to poprzez subtelną grę przestrzeniami i dynamiczną kolorystyką, przede wszystkim wyrazistą czerwienią. Proste formy przestrzenne, zostały umiejętnie zestawione w taki sposób, aby utworzyły ekspresyjną całość. Taka stylistyka i kompozycja przestrzenna dobrze realizują założenia współczesnej miejskiej zabudowy.
  • Zagospodarowanie terenu

    Projektując Miejską Przystań zadbaliśmy o optymalne zagospodarowanie przynależnych terenów. Dla tych, którzy lubią relaksować się w pobliżu własnego mieszkania, zaplanowaliśmy teren zielony i plac zabaw dla dzieci. Dla poprawy bezpieczeństwa budynki posiadają indywidualne wygrodzenia. Oprócz podziemnych miejsc parkingowych zlokalizowaliśmy także indywidualne oraz wspólne parkingi zewnętrzne, stąd przestrzeni do parkowania powinno wystarczyć zarówno dla mieszkańców Miejskiej Przystani, jak i również dla gości.
  • MIEJSKA PRZYSTAŃ

    Mieszkania w Bydgoszczy

Odwiedź stronę inwestycji

MIEJSKAPRZYSTAN.NET.PL