Miejska Przystań II

Mieszkania w Bydgoszczy

Miejska Przystań II to kameralny budynek wielorodzinny z 32 lokalami mieszkalnymi wraz z 18 stanowiskami postojowymi w podziemnej hali garażowej. Budynek posiada 6 kondygnacji nadziemnych. Składa się z 1 klatki schodowej wyposażonej w windę i zawiera mieszkania o powierzchniach od 27 do 92 m².

W budynku zaprojektowano kilka typów i układów mieszkań. Znajdują się tu mieszkania mniejsze o bardzo dobrze rozplanowanej funkcji: 2 pokojowe o powierzchniach: 27 – 46 m², 3 lub 4 pokojowe: 70m², a także dwa apartamenty 4 pokojowe: 90 m² z tarasami o pow. 60m² zlokalizowane na ostatniej kondygnacji.

Mieszkania szyte na miarę

  • Architektura

    Niewątpliwie dużą atrakcją dla klientów mogą być mieszkania na parterze posiadające indywidualne “tarasy zielone”, dzięki którym nasi klienci mogą poczuć się jak w domku jednorodzinnym bądź szeregowym.
  • Zagospodarowanie terenu

    Projektując Miejską Przystań II zadbaliśmy o optymalne zagospodarowanie przynależnych terenów. Dla tych, którzy lubią relaksować się w pobliżu własnego mieszkania, zapewniliśmy dostęp do terenów zielonych i placu zabaw dla dzieci. Dla poprawy bezpieczeństwa budynek posiadają indywidualne wygrodzenia. Oprócz podziemnych miejsc parkingowych zlokalizowaliśmy także indywidualne oraz wspólne parkingi zewnętrzne, stąd przestrzeni do parkowania powinno wystarczyć zarówno dla mieszkańców Miejskiej Przystani II, jak i również dla gości.
  • MIEJSKA PRZYSTAŃ II

    Mieszkania w Bydgoszczy

Odwiedź stronę inwestycji

MIEJSKAPRZYSTAN.NET.PL