Kim jesteśmy ?

Jesteśmy nowoczesnym przedsiębiorstwem deweloperskim, które specjalizuje się w budownictwie mieszkaniowym.

Przez 10 lat działalności na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, udało nam się potwierdzić swoją stabilną pozycję na rynku. Z powodzeniem zrealizowaliśmy pięć inwestycji w Toruniu i Bydgoszczy. Obecnie przygotowujemy kolejne inwestycje i wciąż poszukujemy nowych gruntów pod zabudowę mieszkaniową.

0
Lat działalności na terenie województwa

Mamy za sobą wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę, które pozwalają nam oferować funkcjonalne mieszkania. Atrakcyjna oferta i solidna jakość wykonania stawiają nas w czołówce kujawsko-pomorskich firm deweloperskich.

Prowadzimy kompleksową obsługę inwestycji. Zapewniamy profesjonalne doradztwo kredytowe oraz pomoc architekta przy zmianach aranżacyjnych dotyczących nabywanego lokalu.

Trochę historii

czyli nasze pochodzenie...

Filarem firmy PRES jest Stefan Burdach, którego doświadczenie w budownictwie sięga ponad 40 lat począwszy od K.B. Toruń, następnie piastowanej przez 20 lat w spółce Budlex, funkcji członka zarządu ds. technicznych, a obecnie lidera firmy PRES.

0
Lat doświadczenia w budownictwie mieszkaniowym

Właśnie to doświadczenie jest wciąż wykorzystywane przez firmę w działalności inwestycyjnej i deweloperskiej.

W całym okresie naszej działalności staramy się wychodzić naprzeciw rosnącym wymaganiom Klientów. Naszym priorytetem jest projektowanie i budowanie mieszkań spełniających najwyższe standardy budowlane, estetyczne, ergonomiczne, w pełni zaspokajając potrzeby i oczekiwania rynku.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Na naszych stronach znajdziecie Państwo wiele przydatnych informacji, które ułatwią podjęcie decyzji o zakupie własnego mieszkania.