Osiedle Sztuk Pięknych

Mieszkania w Toruniu

Inwestycja jest realizowana w ramach spółki MNP PRES Invest jako wspólne przedsięwzięcie firm Nesta i PRES.

Osiedle Sztuk Pięknych jest prawdziwą perłą mieszkaniową Torunia. Nowoczesne budynki o zróżnicowanym charakterze zabudowy budowane są między ulicami Broniewskiego i Fałata. Wszędzie stąd blisko: do Centrum, Starego Miasta, parków zieleni, UMK, CH Plaza i wielu innych … Sprzedaż prowadzona jest w naszym biurze handlowym na ternie Osiedla oraz poprzez zewnętrzną firmę LTM (biuro w siedzibie firmy Marbud przy ul. Chrobrego).

Perła mieszkaniowa Torunia

  • Architektura

    Osiedle Sztuk Pięknych będzie prawdziwą perłą mieszkaniową Torunia. Nowoczesne budynki o różnorodnym charakterze zabudowy zostaną wzniesione pomiędzy ulicami Broniewskiego i Fałata, niedaleko centrum miasta, w miejscu bardzo dogodnym pod względem komunikacyjnym.
  • Komfort i wygoda

    Teren zostanie ogrodzony oraz przygotowany pod monitoring i ochronę, co znacznie zwiększy bezpieczeństwo. Projekt osiedla został przygotowany z niezwykłą starannością, aby jego mieszkańcom żyło się wygodnie i komfortowo. Wszystkie rozwiązania są funkcjonalne i logiczne, by nasi klienci mogli czuć się we wnętrzach jak najlepiej.
  • OSIEDLE

    Sztuk Pięknych

Odwiedź stronę inwestycji

SZTUKPIEKNYCH.PL