Grupa Deweloperska
20 listopada 2017
Paralaksa tła

Monopoly – edycja Toruń

II etap – oddajemy do użytku pierwsze mieszkania!
1 października 2017
IV etap osiedla – przygotowanie
4 grudnia 2017

Wreszcie! Długo skrywana tajemnica wyszła na jaw.. :)

W sobotę w centrum handlowym Plaza odbyła się oficjalna premiera  gry Monopoly edycji Toruń. Na planszy możemy kupić m.in. Ratusz Staromiejski, teatr Baj Pomorski itd…

Własne edycje Monopoly ma już kilka miast w Polsce. W sobotę do tego grona dołączył Toruń. Na oficjalnej premierze przestawiono plansze w całej okazałości. Na 30 polach zmieściły się najbardziej charakterystyczne miejsca związane z naszym miastem – od zabytków po wyjątkowe deweloperskie osiedla. Do toruńskich klimatów nawiązują też polecenia na kartach „Szansy” i „Kasy Społecznej”.

Grupa Deweloperska PRES, jako jedna z wiodących firm deweloperskich zdecydowała się na udział w premierowej, wyjątkowej, bo toruńskiej edycji gry Monopoly. W końcu Monopoly to gra, podczas której handlujemy nieruchomościami :)
 Toruń to piękne miasto i należy się nim chwalić!  Tak wyjątkowe wydarzenia nigdy nie umykają naszej uwadze, chcemy uczestniczyć w tej niepowtarzalnej edycji gry Monopoly i stać się jej częścią. Tak naprawdę każdy z nas ma duszę dziecka i uwielbia gry, a Monopoly jest najbardziej kultową grą na świecie. Ta gra swoim charakterem jest związana z naszą branżą nieruchomości. Z dumą umieściliśmy na planszy swoje dwie inwestycje: „Centropolis” oraz „Sosnowy Las”. Wykonując kilka rzutów kostką możesz się stać nie tylko właścicielem mieszkania, a całego osiedla. Niesamowite? Wystarczy, że zagrasz… i  pamiętaj mieszkać trzeba pięknie!” 

–  Magdalena Olszewska PRES<