Grupa Deweloperska
30 maja 2020
Paralaksa tła

Nowe Torpo inwestycja przy ul. Żwirki i Wigury 55 już w sprzedaży !

Wspieramy walkę z Koronawirusem
3 kwietnia 2020
OLGA BOŁĄDŹ KAMPANIA – GALERIA ZDJĘĆ
2 czerwca 2020

DOCEŃMY Historię

Osiedle NOWE TORPO zawdzięcza swoją nazwę lokalizacji inwestycji. W 1947 roku otwarto tu Zakład Przemysłu Odzieżowego „TORPO”. W szczytowym okresie rozwoju zakładu, zatrudniał ponad 1000 osób. Szanujemy historię tego miejsca, zakładu, a przede wszystkich ludzi z nim związanych.

To przecież całe rodziny toruńskich szwaczek. Teraz przy ul. Żwirki i Wigury 55 my będziemy szyć, ale już nie garnitury, tylko mieszkania na miarę.

O INWESTYCJI

Osiedle składać się będzie z 4 atrakcyjnie zaprojektowanych segmentów mieszkaniowych wielorodzinnych, o zróżnicowanej wysokości od 2-4 pięter. Metraż mieszkań Od 26 m2 do 101 m2 .Duże okna zapewnią doskonałe doświetlenie każdego mieszkania, a przestronne balkony i loggie staną się indywidualnym miejscem wypoczynku. Segmenty posadowione będą na podziemnych halach garażowych. W ofercie poza mieszkaniami pojawią się również lokale usługowe, dzięki temu wszystko znajdować się będzie w zasięgu ręki.

NOWE TORPO to synergia nowoczesności i funkcjonalności o wyrazistej bryle, estetycznej kolorystyce elewacji, z dbałością o najmniejsze szczegóły wykonania. Dlatego do współpracy przy realizacji projektu zaprosiliśmy renomowaną pracownię architektoniczną – DOMINO.

Korzyści inwestycji:

  • Doskonała lokalizacja , blisko centrum miasta
  • Podziemne hale garażowe
  • Cichobieżne windy w nie wysokiej zabudowie budynku 2-4 pieter
  • Rolety zewnętrzne w każdym mieszkaniu

Inwestycja Nowe Torpo jest aktualnie w trakcie budowy, planowany termin oddania mieszkań to Październik 2022 (I etap budowy)