Grupa Deweloperska
20 czerwca 2019

„Park nad Kanałem” – Nowa inwestycja W Bydgoszczy przy ul. Nakielskiej 46 – już w sprzedaży!

UNO – Nowa inwestycja przy ul. Fałata 94 – już w sprzedaży!
2 czerwca 2019
Targi mieszkaniowe marzec
25 marca 2020

Doceńmy  przyrodę

W ostatnich latach pojawia się coraz więcej inwestycji w obrębie miejskiej przyrody. Cały czas uczymy się doceniać prawdziwość  natury i korzystać z jej dobroci. Po wytężonym dniu pracy każdy z nas wyczekuje ciszy i wytchnienia w przyjemnej okolicy. W Bydgoszczy właśnie  powstaje wyjątkowa inwestycja i to w bezpośrednim sąsiedztwie urokliwej części Kanału Bydgoskiego. A gdzie?  Dokładnie przy ul. Nakielskiej 46.

W najbliższym sąsiedztwie znajduje się nieczynny dla żeglugi, Stary Kanał Bydgoski. Wzdłuż kanału ciągną się planty, z pięknymi okazami starodrzewia. Spotkamy tu wiele gatunków drzew, które nie tylko dają schronienie zwierzętom, ale i też dbają o jakość powietrza, która w ostatnich latach jest dla mieszkańców bardzo ważna.

 

Nowy  adres

Witamy Nad Kanałem Bydgoskim, nowej inwestycji zlokalizowanej w Bydgoszczy.

Inwestycja Park Nad Kanałem to jeden 5-piętrowy budynek wielorodzinny z halami garażowymi. Wyróżnia się ponadczasową architekturą i wyjątkowym położeniem. Podobnie jak w innych realizowanych przez nas inwestycjach, do ich budowy są  użyte najwyższej jakości, wyselekcjonowane materiały. Dodatkowo właściciele apartamentów będą mogli korzystać z wygodnych miejsc postojowych w halach garażowych oraz innych udogodnień. Bezpośrednia bliskość serca miasta, jak i galerii handlowych, licznych restauracji, szkół, przedszkoli czy węzłów komunikacji miejskiej jest  w  zasięgu zaledwie  kilku minut.

 

PREStiżowe mieszkania

Duże przeszklenia, by podziwiać okolicę? Jak najbardziej jesteśmy na tak! Zamieszkaj w niezwykłej przestrzeni, z efektownymi przeszkleniami, przestronnymi balkonami czy tarasami. Dla tych, którzy cenią spektakularne widoki, przygotowaliśmy unikalne apartamenty z widokiem na urokliwą   panoramę Plant i części Kanału Bydgoskiego. Powstający obiekt stanowić będzie wyjątkowe miejsce zarówno pod względem walorów wypoczynkowych jaki i widokowych

Bazując na wieloletnim doświadczeniu zamierzamy oddać do użytku 128 mieszkań i apartamentów o powierzchniach od 29 do 105 m2. W ofercie znajdują się mieszkania w standardzie deweloperskim: kawalerki oraz 2 pokojowe już od 35m2, 3 pokojowe od 46 m2 i 4 pokojowe o powierzchni od 73-105 m2. Na każdą kondygnację dotrzemy nowoczesną i szybką windą, poprzez części wspólne, które zaprojektowane są  przez projektanta wnętrz.

 

Inwestycja Park Nad Kanałem jest aktualnie w trakcie budowy, planowany termin  oddania to  II kwartał 2021 r. Więcej informacji znajdziemy  na naszej  stronie: nakielska46.com.pl
Aktualna ofertę mieszkaniową znajdziecie Państwo tutaj.