Grupa Deweloperska
19 sierpnia 2018
Paralaksa tła

„Sosnowy Las” – z lotu ptaka

Centropolis – z lotu ptaka
19 sierpnia 2018
Targi mieszkaniowe 22-23 września 2018
30 września 2018

Prezentujemy Państwu krótką relację z postępu prac na placu budowy przy ul. Strzałowej 17-19 w Toruniu. Dorzuciliśmy kilka ujęć ze zrealizowanych i oddanych już etapów osiedla. Jesteśmy bardzo dumni z tego jak prezentuje się „Sosnowy Las”. A jeśli ktoś miał jakiekolwiek wątpliwości dot. ilości zieleni na i wokół osiedla to chyba rozwiejemy je raz na zawsze :) Staramy się bardzo szanować naturę i zieleń, którą mamy. Stąd las, który znajduje się na terenie osiedla zostanie, a w nim zostanie urządzony teren rekreacyjny, więcej na ten temat można przeczytać tutaj.

Zgodnie z zawartymi umowa z Nabywcami mieszkań III etapu realizacji – przekażemy je już niebawem tj. do końca września br.

Aktualnie realizujemy IV etap osiedla – Prace na tych budynkach są już bardzo zaawansowane, trwają prace ziemne dot. budowy hal garażowych oraz prace przy wznoszeniu ścian budynków.

Choć mieszkania z oferty znikają dość szybko, jeszcze jest w czym wybierać. Aktualna oferta znajduję się tutaj. Przypomnijmy, że budowa IV etapu osiedla zakończy się w listopadzie 2019 roku.