Grupa Deweloperska
Dzień Ziemi – osiedle Sosnowy Las
24 kwietnia 2021
VII Etap Sosnowy Las – Przebieg budowy
1 czerwca 2021

Dobiegła końca budowa budynku wielorodzinnego Park nad Kanałem w Bydgoszczy przy ul.Nakielskiej 46.

Park nad Kanałem to 5-piętrowy budynek wielorodzinny zbudowany nad Kanałem Bydgoskim. Jednym z najbardziej urokliwych terenów zielonych w mieście. Prawie każde ze 127 mieszkań i apartamentów ma dostęp do balkonu, tarasu lub ogródka.


Z zewnątrz budynek został wykończony cegłą klinkierową oraz białym i szarym tynkiem. Wygląd zewnętrzny uzupełniają markizy, które zamontowano w wybranych mieszkaniach. Dzięki temu właściciele mieszkań w upalne dni będą mieli cień na swoich balkonach czy tarasach. Barierki na balkonach i tarasach wykonano częściowo z przyciemnianego szkła.

Pod budynkiem powstał garaż podziemny z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi. System wentylacji wykonano w nim taki, żeby do środka mogły wjeżdżać pojazdy z instalacją LPG. Wjazd do garażu znajduje się od ulicy Nakielskiej. Poszczególne piętra skomunikowano czteroma klatkami schodowymi, w każdej znalazła się też winda.

Dla mieszkańców przewidziana jest również siłownia wewnętrzna.

Dziękujemy za zaufanie i informujemy – to już ostatnie chwile, aby zamieszkać w Parku nad Kanałem – zapraszamy do kontaktu z naszym handlowcem Marcinem Olszewskim ! : )